Instapklaar duplex appartement

€ 185 000 Lotenhulle Lodorp 37 3A
Gezellig, goed gelegen appartement met alle voorzieningen in het centrum van Lotenhulle. In het bruisende Lotenhulle vind je dit interessante appartement. Dit kan zowel dienst doen voor eigen bewoning of kan de ideale investeringseigendom betekenen!

De leefruimte bevat veel lichtinval gezien de ramen op zowel voor- als achterzijde van het gebouw. Het betreft een duplex appartement op de bovenste verdieping (verdieping 2 & 3), met als voordeel dat er geen bovenburen zijn. Er is tevens een lift aanwezig in het gebouw, hetgeen extra comfort biedt.

Indeling:
het appartement bestaat uit een privatieve inkomhall met vestiaire, ruime lichtrijke leefruimte met open ingerichte keuken, een badkamer met ligbad en douchemogelijkheid en de slaapkamer op de verdieping.
Inbegrepen in de prijs bevindt zich een privatieve garagebox, gesitueerd achter het gebouw.

EPC: 338 kWh/m²
Vrij bij akte
Vg, Wg, Gdv, Gvv, Gvkr