Nieuw appartement in centrum Zomergem!

Verhuurd Lievegem Guido Gezellestraat 2 101
Ontdek dit moderne nieuwbouwappartement met een adembenemend uitzicht over de velden! Dit appartement werd uitgerust met de nieuwste technologieën, waaronder vloerverwarming met warmtepomp, 6 zonnepanelen, een zonneluifel en zonnescreens bij de slaapkamers, zodat je optimaal kunt genieten van zowel comfort als energie-efficiëntie. De woning biedt een open, volledig geïnstalleerde keuken, een ruime en lichtrijke leefruimte, en een groot zonnig terras om van de buitenlucht te genieten. De badkamer is voorzien van een stijlvolle inloopdouche. Daarnaast vind je een technische berging, apart toilet en twee ruime slaapkamers.

Op de ondergrondse verdieping heb je toegang tot een privégarage en een kelder van 4m² voor extra opbergruimte. Het appartement wordt nog volledig geschilderd in een grondlaag voor een frisse afwerking.

Gemeenschappelijke kosten: €80/maand provisie

Beschikbaar vanaf 1 april. Interesse in deze unieke kans? Neem vandaag nog contact op met Laurens via laurens@solvas.be of 0498 04 56 21. Wacht niet te lang!